toys4kids
Masz pytanie? zadzwoń

+48 (22) 887 83 73

ORBITREK SKYLON 4 KETTLER 7691-400

  • ORBITREK SKYLON 4 KETTLER 7691-400
  • ORBITREK SKYLON 4 KETTLER 7691-400
  • ORBITREK SKYLON 4 KETTLER 7691-400

Dostępność: W magazynie

6 300,00 zł
Oblicz wysokość raty

Wysokiej jakości składany orbitrek, którego konstrukcję zaprojektowana tak, by ruch podczas ćwiczeń był maksymalnie naturalny i komfortowy. Długość kroku 50 cm sprawia, że na urządzeniu poczują się świetnie również osoby wysokie. Płynną pracę zapewnia magnetyczny system hamowania oraz ważące 20 kg koło zamachowe. 7 programów treningowych pozwala na urozmaicenie codziennej rutyny ćwiczeń.

Magnetyczny, sterowany silnikiem orbitrek Kettler Skylon 4 to propozycja dla osób które cenią sobie wygodę i komfort podczas wykonywania ćwiczyć. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji ergonomia ruchu jest ogromna - zarówno przez świetny ruch po elipsie, wygodnym płozom, jak i odległością między nimi, która ma zaledwie 10 cm. Ruch jest dzięki temu bardzo naturalny. Orbitrek ten pracuje bardzo płynnie, również za sprawą koła zamachowego, którego waga to 20 kg. Crosstrainer ten mimo swoich sporych rozmiarów (długość aż 214 cm) ma możliwość złożenia, więc przechowanie go jest dość łatwe. Nośność maszyny to aż 150 kg. Oporem steruje się elektronicznie z poziomu komputera, w zakresie 1-15. Opcjonalnie można też nabyć wygodny pas telemetryczny Polar, służący do pomiaru tętna poza sensoriami. Do wyposażenia dodatkowego należy też uchwyt na bidon.


Dane prezentowane na wyświetlaczu LC prezentowane są w sposób jasny i przejrzysty. Wśród nich znajdują się czas treningu, dystans, częstotliwość, spalone kalorie, puls, opór i wskaźnik mocy. Co więcej, pokazywana jest także informacja o strefie tętna, w jakiej użytkownik się właśnie znajduje. Komputer zapamiętuje dane 4 użytkowników, ale można też trenować jako gość. Wśród dostępnych 7 programów treningowych jest również taki, który użytkownik może zaprojektować sam. Funkcja Recovery Test pozwala ocenić kondycję użytkownika. Orbitrek współpracuje też z aplikacją KettMaps przez headtracking.

Darmowa dostawa
System hamowania magnetyczny (sterowany silnikiem)
Zasilanie sieciowe (230V / 50Hz)
Masa koła zamachowego 20
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 1 - 15
Max. masa ćwiczącego 150 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (wyposażenie dodatkowe)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna pas Polar T31 lub T34
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 214 x 68 x 170 cm
Kółka transportowe
Kolor czarny
Klasa DIN-EN HB
Oparcie stóp Stabilna stopa plastikowa na płozie
Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys)
Inne możliwość złożenia, Aplikacja KettMaps przez funkcję headtracking, opcjonalnie uchwyt na bidon, pamięć 4 użytkowników i gość, wskaźnik mocy, wskaźnik strefy tętna, Recovery Test
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 7
Programy treningowe sterowane tętnem

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ORBITREK SKYLON 4 KETTLER 7691-400

Zobacz również