toys4kids
Masz pytanie? zadzwoń

+48 (22) 887 83 73

Certyfikaty i Autoryzacje

I. TRUSTED SHOPS


Sklep www.fitness4you.pl prowadzony przez PROACTIVE Szymon Jońca spełnił ponad 70 kryteriów jakości, aby otrzymać Znak Jakości Trusted Shops. Kryteria te są na bieżąco opracowywane przez niezależnych ekspertów w zakresie praw konsumenta i  danych osobowych. Prawnicy specjalizujący się w prawie gospodarczym oraz eksperci ds. IT regularnie sprawdzają, czy są przestrzegane. Sklep all4fitness.pl zostanie również zgłoszony do audytu przez Trusted Shops i będzie spełniał równie rygorystyczne wymagania, oferując naszym klientom możliwośc bezpłatnego ubezpieczenia transakcji.

Trusted Shops


100,00 % niezawodności: W ostatnich 12 miesiącach z 56 zamówień objętych Ochroną Kupującego Trusted Shops 56 zostało ocenionych pozytywnie, a 0 otrzymało ocenę neutralną. Daje to współczynnik niezawodności o wartości 100,00% i ocenę 5 gwiazdek.

 

II. OPINEO

Prowadzony przez nas sklep www.fitness4you.pl jest obecny w porównywarce opinii www.opinii.pl, gdzie 99% naszych klientów poleca nas innym. Jesteśmy przekonani, że all4fitness.pl "podzieli" jego los :)

Historia ocen sklepu Fitness4you.pl


III. ALLEGRO

W kwietniu 2006 przystąpiliśmy do sprzedaży na największej platformie handlowej www.allegro.pl
Pozytywne komentarze naszych klientów pokazują, że do jakości obsługi klienta przywiązujemy od zawsze bardzo dużą uwagę.

 http://allegro.pl/country_pages/1/0/marketing/imagenes/aboutUsHeader.jpg