toys4kids
Masz pytanie? zadzwoń

+48 (22) 887 83 73

ORBITREK UNIX 10 EXT KETTLER 7692-600

Dostępność: Brak w magazynie

7 990,00 zł
Oblicz wysokość raty

Rozbudowana wersja orbitreka Unix 10, która dzięki technologii Extended Motion gwarantuje wygodę i ergonomię ruchu. Szerokie możliwości urozmaicania treningów sprawiają, że każda sesja może wyglądać inaczej. Solidny i wytrzymały, zwraca uwagę eleganckim wykończeniem jak i wysoką jakością konstrukcji. 


Wysyłka na koszt A4F!!! Na terenie Warszawy i najbliższych okolic dowóz własnym transportem i montaż gratis! (na życzenie klienta)

Rozszerzona wersja Unix 10, czyli Kettler Unix 10 Ext wzbogacona została o technologię Extended Motion, która gwarantuje efektywność sekwencji ruchu. Orbitrek ma pozwalający na niezwykle płynną pracę indukcyjny system hamowania oraz ważące 22 kg koło zamachowe. Obciążeniem steruje się ustawiając na komputerze określoną wartość mocy w zakresie 25 - 400 W, ze skokami co 5 W. Dzieki temu użytkownik może bardzo dokładnie określić intensywność, z jaką chce ćwiczyć. Konstrukcja jest solidna i wytrzymała, daje poczucie dużej stabilności. Długość kroku to 48 cm, będzie zatem wygodna nawet dla osób o wysokim wzroście. Nośność urządzenia to 150 kg.


Parametry treningu pojawiają się na czytelnym, kolorowym wyświetlaczu TFT. Oprócz podstawowych parametrów treningu pojawiają się na nim wartości  tętna, mierzonego przy użyciu sensorów dotykowych bądź dołączonego do zestawu pasa telemetrycznego Kettler Smart, pozwalającego na połączenie za pośrednictwem Bluetooth® low energy lub ANT+. Co więcej, w zależności od tego, w jakiej strefie tętna użytkownik się znajduje, na inny kolor podświetlany będzie wyświetlacz. Rozbudowane menu służy do regulacji oraz sprawdzania danych użytkownika i treningu. Użytkownik ma do dyspozycji 10 treningów profilowych ustawionych fabrycznie, jednakże innowacyjny konfigurator treningów oferuje możliwość dowolnego rozszerzenia. Ponadto orbitrek przez Bluetooth współpracuje z aplikacjami i Kettler World Tours, co daje możliwości jeszcze większego urozmaicenia.


 

Darmowa dostawa
System hamowania indukcyjny
Zasilanie sieciowe (230V / 50Hz)
Masa koła zamachowego 22
Regulacja obciążenia elektroniczna
Regulacja obciążenia (zakres) 25 - 400 W (w odstępach co 5 W)
Max. masa ćwiczącego 150 kg
Pomiar tętna czujniki dłoni, pas napiersiowy (w zestawie)
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna inny
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 144 x 56 x 162 cm
Kółka transportowe
Kolor biało - srebrny
Klasa DIN-EN HA
Oparcie stóp
Wymiary opakowania w cm (dł/szer/wys)
Inne Recovery Test; współpraca z aplikacjami i Kettler World Tours przez Bluetooth, uchwyt na bidon, pamięć danych 4 użytkowników i gościa, zmiana koloru podświetlenia zależnie od strefy tętna, Technologia Motion Extend
Pomiar czasu
Odległość
Odległość całkowita w w km
Prędkość
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Moc w Watach
Pomiar tętna/Górna granica tętna
Pomiar tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności
Programy treningowe 10
Programy treningowe sterowane tętnem

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

ORBITREK UNIX 10 EXT KETTLER 7692-600

Zobacz również